Kurz je určen pro všechny majitele psů, kteří se nechtějí svým psem zabývat výcvikem, ale chtějí mít doma příjemného společníka.

Nezáleží na tom, jak je váš pes starý nebo jaké je to plemeno. Kurz je vhodný i pro štěňata. Nezleží ani na tom, co umíte Vy - kurz je určen i pro úplné začátečníky. 

Kurz se skládá z 11 lekcí. První lekce je teoretická a následuje 10 praktických lekcí.

Na teoretické lekci se dozvíte jak se psi učí, základy pozitivního posilování, komunikace se psem a mnoho dalšího. 

Na praktických lekcích se budeme věnovat jednotlivým cvikům. Na place bude vždy jen jeden cvičící pes a to proto, aby měl na práci co největší klid, nebyl vyrušován a mohl se tak co nejvíce věnovat danému cvičení. Nejsem příznivcem drezúrování psů v řadách, kdy se pes nemůže soustředit, protože z jedné strany si s ním chce druhý pes hrát, z druhé strany ho chce další pes napadnout, do toho několik dalších psovodů mluvících na své psy. A v tomto zmatku je efektivita učení Vašeho psa minimální. 

Počet účastníků kurzu je omezen a to proto, abych se Vám a Vašemu psovi mohla věnovat co možná nejvíce a také aby jste dlouho nečekali, až na Vás dojde řada. Za lekci pocvičíte 2 - 3 kola v závislosti na tom, jak náročnému cvičení se zrovna budeme věnovat. Mezitím budete pozorovat ostatní účastníky kurzu a sbírat informace, které získáte jejich pozorováním.

Nahoru